YENİ TEMALAR VE ÖZELLİKLER

Sono ekibi, programcısından grafik tasarımcısına kadar, dopdolu gündemini takip etmeye devam ediyor. Bir yandan sürekli Niyeo mağazalarının performanslarını daha da arttırmak için çalışırken, diğer yandan 2017 yılına her zaman olduğu gibi bir dizi yeni özellikle girmek için çalışıyor.

Yeni Tema: Sardunya

Mağazanızı kişiselleştirmek için Niyeo’nun sunduğu gelişmiş tema yönetimi renkleri, yazı tipleri, menüleri kendi beğeninize göre düzenlemenize izin vererek sınırsız sayıda seçenek sunuyor. Tema Kütüphanesinden seçmiş olduğunuz temayı kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde dilediğinizce özelleştirebiliyorsunuz.
Özelleştirebileceğiniz temalara bir tane daha ekleniyor: Sardunya!…
Diğer tüm Niyeo temaları gibi duyarlı, yani responsive, olarak tasarladığımız Sardunya Niyeo’nun dinamik tema yönetimiyle istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir tema olacak.
2017 yılına girdiğimizde Sardunyayı kendi mağazanızda deneme fırsatınız olmasını hedefliyoruz.

Yeni Tema: Platin

Bu hafta yeni ve göz alıcı bir temayı, Platin’i, beğeninize sunduk. Tema kütüphanemizde bulabileceğiniz Platin için şu ana kadar sizden gelen görüşler olumlu. Sizin de düşüncelerinizi duymak isteriz!

Facebook’la Bağlan

Mağazanızın güçlü teknik özellikleri müşterilerinizin alışveriş deneyimlerini zenginleştirilmek için özel olarak tasarlandı. Bu doğrultuda üzerinde çalıştığımız ve 2016 sonuna kadar devreye alacağımız bir özellikte müşterilerinizin Facebook bilgilerini kullanarak Niyeo mağazanıza üye olabilmeleri.
Mağazanıza alışveriş için gelen kullanıcılarınız böylece üyelik oluştururken tek bir düğmeye basarak Facebook bilgilerini kullanabilecekler.

Üye Olmadan Alışveriş

Acelesi olan ve vakit kaybetmeden alışverişini tamamlayarak bir an evvel sattığınız ürüne kavuşmak isteyen müşterilerinizi tanıyoruz ve onları unutmadık!
Kendisine bir şifre ve kullanıcı adı belirlemekle vakit kaybetmeden hemen alışverişlerini tamamlayabilmeleri için üye olmadan alışveriş yapabilmelerini sağlayan bir seçeneği Ocak 2017’nin yarısına gelmeden mağazanızda kullanabileceksiniz.