AWS LİDERLİĞİ YİNE ELDEN BIRAKMADI

Kolay kullanım, güçlü özellikler, güvenilir altyapı ve sürekli gelişen teknoloji Niyeo’nun tasarlanmasında ve hayata geçmesinde rehberimiz oldu. Attığımız bütün adımlarda siz kullanıcılarımıza esneklik, maliyet kontrolü ve rekabet avantajı sağlarken doğru bilgilendirmeyle etkili bir satış stratejisi oluşturmanıza yardımcı olmaya her zaman öncelik verdik. Planlama ve üretim aşamalarında yazılım ekibimizin gücünü doğru araçlar ve stratejik iş ortaklıklarıyla birleştirdik ve internet mağazacılığını daha anlaşılır, daha güvenli ve daha etkili yapmak için çalıştık.
Sizin ve müşterilerinizin mağazanıza her zaman, her yerden güvenli bir şekilde erişebilmeniz için alt yapımızı doğru seçmemiz Niyeo’nun ortaya çıkması sürecinde vermemiz gereken en önemli kararlardan birisiydi. Detaylı araştırmalardan sonra dünyanın önde gelen bulut tabanlı altyapısını sunan Amazon Web Services (AWS)’in çözümlerini kullanmaya karar verdik.
Bilgi birikimimiz AWS’in çözümleriyle birleştikçe daha hızlı, daha güçlü ve daha güvenilir bir internet mağazacılığı deneyimi yaratmayı başardık. Teknoloji dünyasının en önemli araştırma kurumlarından Gartner’ın 2016 yılı Ağustos ayı raporunda AWS’in 6.defa “altyapı olarak servis (IaaS)” kadranında lider olması, bir AWS Teknoloji Ortağı olarak bizi sevindirdi ve size en iyi hizmeti sunabilmek için ne kadar doğru bir karar verdiğimizi gösterdi.

AWS’in peş peşe 6.defa lider olarak yer aldığı Gartner raporuna ve raporla ilgili yaptığı kısa açıklamaya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
https://aws.amazon.com/resources/gartner-2016-mq-learn-more/

AWS Hakkında

2006 yılında dünya perakende lideri Amazon.com’un alt şirketi olarak kurulan AWS, küçük işletmelerden çok uluslu şirketlere ve hükümetlere kadar 1 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan bulut tabanlı çözümlerin dünyadaki en önemli üreticisidir. 2015 yılı verilerine göre AWS’in stratejik iş ortakları onu izleyen 14 servis sağlayıcının toplamının 10 katı altyapıya imzasını atmıştır.

Gartner Hakkında

1979 yılında kurulmuş ve 2015 yılı verilerine göre dünyanın 85 ülkesinde 8 bine yakın çalışanıyla araştırma ve danışmanlık hizmetleri sunan A.B.D. merkezli çok uluslu bir şirkettir. Ağırlıklı olarak uluslararası kurum ve kuruluşlar, hükümetler, teknoloji şirketleri ve yatırım ajanslarıyla çalışan şirketin yaptığı pazar araştırmaları iş dünyasına aranan ve güven duyulan bilgiler sağlar.